Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
14 років на ринку України! Найбільший склад! Прямий постачальник!
Графік роботи:

Будні: 09:00–19:00

За домовленністю з менеджером: 08:30–18:30

0
Мій кошик

Mean Well оптом

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Компанія MEAN WELL була заснована в 1982 році і є одним з небагатьох виробників стандартних джерел живлення в світі. Згідно зі звітом Micro Technology Consultant, випущеному в березні 2017 року, вона займає 5-е місце серед міжнародних виробників джерел живлення (постійного струму). На відміну від комерційної моделі перших п'яти виробників, орієнтованої на ODM / OEM, практично 99% товарообігу MEAN WELL становить реалізація стандартних джерел живлення власної торгової марки.

MEAN WELL працює з покупцями, постачальниками, підрядниками та співробітниками, будуючи з ними довгі довірчі відносини в основі яких лежать добрі наміри і принципи надійності партнерів. Довгострокове і рівноправне співробітництво з сотнею солідних уповноважених дистриб'юторів в різних країнах світу дозволяє MEAN WELL розширювати і зміцнювати свій бізнес протягом трьох десятиліть. У 2017 році загальна чисельність працівників компанії, які здійснюють діяльність в міжнародному головному офісі компанії, розташованому в Промисловому Парку Нью-Тайбей (Тайвань), а також філіях та відділах продажів в містах Гуанчжоу, Шеньчжень і Сучжоу Китаю, в штаті Каліфорнія (США), а також в Нідерландах на території ЄС, в чотирьох вдосконалених виробничих базах в Нью-Тайбей Сіті (Тайвань), окрузі Тяньхе і Хуаду в Гуанчжоу, а також місті Сучжоу в Китаї, склала 3200 осіб, а сукупний оборот досяг 927 мільйонів доларів (27.8 млрд тайваньських доларів).

Комп'ютерна система, запроваджена ще в 1991 році, була розроблена і побудована центром інформаційних технологій компанії MEAN WELL з урахуванням її потреб. Універсальна ERP-система, інтегрована з мережею дистриб'юторів, постачальників, підрядників і співробітників, задовольняє всім вимогам компанії. Вона об'єднує міжнародні ресурси і ефективно покращує продуктивність і якість обслуговування.

Вгору