Способи доставки

1. Самовивіз в Києві

З офісу по вул.Велика Васильківська, 65, офіс 363. У робочі дні з 9-00 до 17-00. Оплата: готівкова при отриманні або безготівкова по передоплаті.

Тільки за домовленістю з менеджером!

2. Службою доставки "Нова пошта" на відділення чи адресна доставка кур'єром

Доставка службою "Нова пошта" (список міст) здійснюється після попередньої оплати. Вартість доставки – від 50 грн. Інші умови обговорюються додатково. Доставка замовлення на суму понад 8000 грн. здійснюється за рахунок відправника на вказаний склад перевізника. Адресна доставка та доставка габаритних вантажыв (профіль) здійснюється за рахунок отримувача.

Під час дії військового стану всі відправки здійснюються за рахунок Отримувача і страхуванням на повну сумму замовлення!

Відправлення здійснюється в день оплати (за умови оплати до 15-00).

Для міст: Вінниця, Дніпропетровськ, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці - доставка протягом 1 дня!

 

Способи оплати

1. Готівкою (для фіз. Осіб)

Оплата здійснюється в гривнях в офісі. Мінімальна сума замовлення -200 грн.

2. Післяплатою (оплата при отриманні, при відправці товару через "Нову пошту")

Оплата здійснюється в гривнях при отриманні товару у відділенні Нової пошти. Оплата переказу (2% від суми) оплачується Замовником.

Габаритні вантажі відправляються тільки за передплатою. Мінімальна сума замовлення - 500 грн.

3. Безготівкова (для юр. осіб). Ціни на сайті вказані з урахуванням ПДВ.

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом: після оформлення замовлення, наш менеджер електронною поштою висилає рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з товаром або надсилається поштою. Податкова накладна з урахуванням змін висилається в електронному вигляді.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн.