Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
16 років на ринку України!
Графік роботи:

ПН-СБ: 09:00–19:00

0
Мій кошик

LTECH оптом

LTECH (Код товару: 832110) є фахівцем у сфері регулювання світлодіодного освітлення. Будучи першим у Китаї високопродуктивним виробником та одним з провідних постачальників у світі, ми з 2001 року займаємося дослідженням і впровадженням світлодіодного освітлення.

Компанія LTECH розробила сотні інтелектуальних світлодіодних технологій керування, що створює більш інтелектуальне, енергозберігаюче, здоровий та комфортний режим освітлення. Широко застосовувалась до світової індустрії освітлення, інноваційні продукти та рішення були запропоновані LTECH, що відповідає різноманітним проектам та вимогам світлодіодного освітлення.

Клієнт-орієнтація та передові технології принесли LTECH у всьому світі довіру та підтримку. На ринку освітлювального освітлення компанія LTECH наполягає на розвитку високотехнологічних інновацій, зобов'язуючись надавати першокласні продукти та найкращі рішення, створюючи додаткові цінності для клієнтів.
    
DALI Член Міжнародного високотехнологічного підприємства Національний рівень AAAA Підприємство з належною практикою провідного бренду стандартизації в Гуандуні Private S & T Enterprise Innovators для 100 кращих підприємств в NEEQ NEEQ Innovative Enterprise SGS ISO: 9001 затверджено Найцінніше інвестиційне підприємство в 2017 році Вигідне підприємство інтелектуальної власності в Президент Чжухай Лей Цзяньвень був обраний як провідний технологічний підприємець проекту Гуандун ТеЖі. Затверджений Інженерно-технологічний дослідницький центр у провінції Гуандун, затверджений Ключовим технологічним центром у Чжухаї
Штаб LTECH

Немає товарів

Вгору