Освітлення вашого саду прикрашає і вигідно виділяє будинок. Так само можна убезпечити себе від непрошених гостей.

Вхід до будинку

Його освітлення залежить від підведення електрики. Один з варіантів розмістити настінні світильники, спрямовані вгору або вниз, по обидва боки від вікна або двері. Найкращим рішення буде встановити підвісні лампи з ковпаками, стельові світильники або вбудовані світильники спрямованого світла.

Тераса

Відзначте і обмежте доріжку, що веде до будинку, стійками або низькими стовпчиками через кожні 3 - 4 метри, щоб по ній було безпечно ходити.

Алея

За допомогою прожектора або світильника в землі можна висвітлити крону дерев. Стовпчики, що світяться підкреслюють дерева. Світильники спрямованого світла, розташовані на рівні землі, створюють особливу атмосферу в саду. Завдяки тому, що вони знімаються, вони не заважають підстригати газон.

Дерева

Світильники створюють особливий настрій при освітленні. Вони будуть стильно прикрашати і привертати увагу. Часто для цього використовують світлодіодні стрічки, ліхтарики, лампи.

Стіна будинку або вхід в гараж

Вам підійде автоматична система освітлення, завдяки датчику руху, що включає освітлення, коли повз проходить людина або проїжджає автомобіль.