Світлодіодна продукція сьогодні знаходиться на піку популярності. За допомогою LED стрічок, панелей, спеціального профілю та інших пристроїв вийде створити незвичайний інтер'єр.

Як вибрати світлодіодну стрічку?

Якісне освітлення є запорукою комфорту, здоров'я. При недостатньому світлі легко випустити з виду якусь деталь, що негативно позначиться на результаті роботи, зіпсувати зір. Можна звести вимоги, що пред'являються до висвітлення робочого місця, до двох тез - світла повинно бути багато, а тіні мінімум. Домогтися цього допоможуть додаткові джерела освітлення, зроблені за допомогою світлодіодної стрічки і прихованого профілю.

Кухня - зона, де панує особливий мікроклімат. Під час приготування їжі тут може бути підвищена вологість, перепад температур. Тому підбирати світлодіодну продукцію для облаштування цього приміщення потрібно з урахуванням наступних моментів:

  • кількість світлодіодів;
  • потужність;
  • типорозмір світлодіодів;
  • клас вологозахисту;
  • колір.

Чим більше діодів знаходиться на одному погонному метрі, тим яскравіше буде освітлення. Також на якість світла впливає потужність виробу. Зазвичай використовуються стандартні варіанти, розраховані на 12 вольт. Але можна замовити 18-ти і 24-вольт пристрої. Підбираючи блок живлення необхідно помножити потужність стрічки на довжину і 1.25 (коефіцієнт запасу). Цей модуль необхідний для підключення стрічки. Типорозмір діодів визначає можливості виробу. Наприклад RGB моделі можуть світитися всіма барвами.

По класу вологозахисту світлодіодні смуги бувають:

  • незахищені IP 20, IP 33. Підходять для місць, де виключено потрапляння вологи;
  • IP65. Світлодіоди залиті силіконом. Відмінно переносять невелике попадання води. Ідеальне рішення для кухні;
  • IP68. повністю герметичне виріб.

За кольором світіння діляться на теплі і холодні. Для робочої зони підходять обидва.

Варіанти освітлення робочих зон

Світлодіодна стрічка не випромінює тепло, тому її можна прикріпити безпосередньо до меблів. Зафіксуйте виріб до нижньої стінки навісних шаф, щоб забезпечити приховане освітлення робочої зони. А під час вечері, вона може виконувати роль декоративного освітлення і обов'язково створить особливу казкову атмосферу.

Для гаражу краще використовувати пристрої з холодним свіченням, вони більш яскраві. Тут ви можете розмістити світлодіодну стрічку під полицями з інструментами, розташованими над робочим столом, де стоять різні установки. Обклейте їй оглядову яму по периметру.

На сайті Modern Light представлений найбільший асортимент світлодіодних стрічок, лед-панелей. Також тут зможете купити спеціальні розсіювачікутові LED-профілі  і всі необхідні комплектуючі. Щоб кожен наш клієнт міг користуватися якісною продукцією, ми в найкоротші терміни здійснюємо доставку по всій Україні!