Шафа-купе - найбільш компактна і раціональна система зберігання, здатна стати прикрасою будинку. Потенційні користувачі прагнуть замовити максимально глибоку і місткі меблі, не замислюючись про те, що в таких умовах буде важко знайти конкретну річ. Прискорити пошуки допоможуть світлодіодні стрічки від інтернет-магазину Modern Light, встановлені по периметру або всередині шафи.

Освітлення шаф за допомогою світлодіодів

Приховане освітлення меблів - прийом, який дозволяє із зручністю розміщувати і відшукувати речі на численних полицях. Воно займає мало місця, дозволяє економити електроенергію і надає приміщенню оригінальний вид. Підсвічування допомагає підтримувати порядок в шафі, вчасно позбуватися від пилу, запобігати появі цвілі або грибка на його задніх стінках. Головне при цьому - знати, як правильно встановити світильник, щоб він по максимуму розкрив свої переваги.

Найпоширенішим варіантом освітлення є установка світлодіодів по зовнішньому периметру меблів. Прийом є не стільки функціональним, скільки декоративним. З цією метою світлодіоди встановлюють на верхній або нижній частині шафи, на дверцятах або скляних деталях.

Однак даний сценарій недоцільний при невеликій глибині шафи-купе, коли будь-яку річ можна знайти без додаткового підсвічування. Якщо секції глибокі, стрічки можна встановити всередині полиць, шуфлядок або уздовж штанги для вішалок. Для цього краще використовувати алюмінієвий профіль - теплопровідну конструкцію, яка:

  • запобіжить перегрівання світильника;
  • збільшить термін його експлуатації;
  • захистить від механічних впливів.

Щоб встановити його, спеціальні знання і навички не потрібні. Досить стандартних інструментів, блоку живлення для підключення світлодіодів і вільного часу. Купити необхідні комплектуючі з доставкою по Україні можна на сайті Modern Light.

Вибір освітлювального обладнання

Для освітлення внутрішнього простору шаф підходять не всі лампи. Найкраще з цим завданням справляються світлодіодні стрічки. Їх перевагами є:

  • різноманітна конфігурація;
  • висока надійність;
  • легкість монтажу;
  • безпеку;
  • здатність працювати в мережі низької напруги.

Крім LED-пристроїв, підсвічування шафи можна організувати за допомогою галогенних або люмінесцентних ламп. Вони також відрізняються компактністю, безпекою і високою світловіддачею. Однак на відміну від діодів, дані пристрої недостатньо міцні і зносостійкі. Вони реагують на перепади напруги, залежать від зовнішньої температури і нерідко перегріваються.

Освітлення внутрішнього простору шафи - прийом, який дозволяє з легкістю проводити будь-які маніпуляції з речами. Воно робить інтер'єр незвичайним і загадковим. Щоб домогтися такого ефекту, потрібно знати, в яких випадках доцільна установка світильників і які пристрої краще для цього вибирати.