LED стрічки мають безліч переваг. Вони дають яскраве світло, споживаючи мінімум електроенергії. Завдяки екологічної безпеки їх можна використовувати для дитячих кімнат, спалень. Відрізняються довговічністю. Простий монтаж дозволяє створити за допомогою таких пристроїв оригінальний інтер'єр!

Особливості прихованого підсвічування

При прихованому підсвічуванні м'яке світло заповнює кімнату, при цьому не видно його джерела. Створити таке освітлення вийде за допомогою світлодіодної стрічки, розташованої в спеціальній ніші. Вона являє собою гнучку смугу (шириною 8-10 см) з освітлювальними елементами - діодами. Легко встановлюється по периметру будь-якої форми.

Переваги прихованого підсвічування:

  • з її допомогою вийде зробити дійсно шикарний інтер'єр. Вимкніть основне освітлення для створення романтичної обстановки;
  • виконує функцію нічника;
  • ефектно виглядає в поєднанні з підвісними стелями;
  • можливість зонувати простір.

Для прихованого підсвічування знадобиться світлодіодна стрічка і блок живлення. Щоб розрахувати потужність останнього, помножте довжину смуги на її потужність і коефіцієнт запасу (1.25). Для більш рівномірного світіння краще використовувати 2 блоки, підключених з протилежних країв стрічки. Щоб добитися ідеального розподілу світла використовуйте лед-панелі, доповнивши їх спеціальним профілем. Замовити всю необхідну продукцію можна на нашому сайті.

Оригінальні ідеї оформлення інтер'єру

Прихована підсвітка часто несе функціональне призначення. Світлодіодна стрічка для кухні, розташована знизу навісних шаф, забезпечить додаткове освітлення робочої зони. Це зробить приготування їжі більш комфортним, а обстановку затишною. Щоб виділити певний елемент декору, поставте його в ніші з підсвічуванням. Оригінально виглядає дзеркало у ванній обрамлене по периметру світлодіодною смугою.

За допомогою прихованого підсвічування можна візуально полегшити масивну мебель. Розмістити сяючі елемент під масивним комодом, ліжком або по периметру навісної шафи, створивши ефект невагомості! Спеціальна стрічка для бокового світіння допоможе втілити найсміливіші дизайнерські рішення.

Білий світ доречний у ванній, передпокої, кухні, на лоджіях. Зробити інтер'єр оригінальним можна за допомогою кольорових діодів. Віддавайте перевагу помаранчевим і жовтим. Мінімум використовуйте синій, червоний, так як ці кольори будуть сильно стомлювати зір і дратувати. Також уникайте "холодного" світіння.

В інтернет магазині "Modern Light" можна купити якісну світлодіодну продукцію на самих вигідних умовах! На сайті представлені всі необхідні комплектуючі, блоки живлення, що забезпечують стабільну роботу виробів, колектори та пульти ДУ, що полегшують експлуатацію, фірмова стрічка "Rishang". Ми здійснюємо доставку кур'єром по Києву і "Новою поштою" по всій Україні. Також можете забрати товар самостійно з офісу. Для оптових клієнтів діє гнучка система знижок і бонусів!