В останні роки світлодіодні стрічки завоювали велику популярність. Завдяки своїм перевагам: енергоефективності, довговічності, якості та колірну розмаїтість.

Переваги стрічки

Зараз ми вам розповімо чому світлодіодна стрічка краще за інших джерел світла:

Екологічність

Вона не містить ніяких шкідливих речовин. У ній не використовується ртуть, як в люминисцентной лампі.

Мале споживання енергії

Після об'єктивних досліджень і досвіду використання, можна сміливо стверджувати що світлодіодні елементи в 20 разів менше споживають електрику.

Тривалий термін служби

При дотриманні всіх правил експлуатації, стрічка прослужить дуже довго, близько 50 000 годин. Це приблизно 8 років роботи. Якщо стрічка буде працювати безперервно 8 годин щоденно то її не потрібно буде міняти приблизно близько 20 років.

Простота монтажу

Стрічка має липку сторону, потрібно тільки рівно її приклеювати на поверхню.

Безпека монтажу

При роботі потрібне незначне напруження, яке не загрожує небезпеці життя людині і не створює ризику отримання удару струмом.

Великий вибір

Стрічки виробляються в різних конфігураціях, у них різна яскравість і можливий вибір різних колірних відтінках.

Компактність

Її можна змонтувати там де неможливо встановити інші освітлювальні прилади.

Управляти освітленням

Самостійно змінювати рівень яскравості, колір джерела, застосовувати стрічку для цілого екрану або світломузики.

Застосування стрічки

Використання світлодіодної стрічки дійсно універсальне:

Підсвічування інтер'єрів

За допомогою стрічки можливо зробити цікавий дизайнерський акцент. Правильна підсвітка здатна показати всі особливості інтер'єру.

Підсвічування авто

Кожен власник автомобіля бажає, щоб його автомобіль був оригінальний і красивий. У цьому допоможе нам Лед стрічка на 12 В, за допомогою світлодіодної стрічки підкреслити її привабливість.

Підсвічування меблів

Для цієї мети стрічка нам підійде найкраще. Оскільки вона має гнучкість, різну кольорову температуру і безпечну напругу живлення.

Підсвічування архітектури та елементів ландшафтного дизайну

Для цього найкраще підійде стрічка з високим ступенем захисту. Що б витримати різні погодні умови. Так само за допомогою стрічки можна підкреслити переваги і красу дизайну.

Реклама

Прикраса вітрин, зможе підкреслити привабливість продукту і надати товар у вигідному світлі. Відмінно підійде для ювелірних прикрас, ручної біжутерії, продукцій зі скла. За допомогою світлодіодної стрічки зробити яскравіше стенди, рекламні букви.

Світлодинамічні ефекти

Стрічкою можливо управляти спеціальним контролером, завдяки цьому влаштовувати світлові вистави. Відмінно підійде в інтер'єр клубу, бару, ресторану.