Басейни вже давно перестали бути тільки функціональними об'єктами. Сучасність вимагає від них зовнішнього естетичного ефекту, оригінальності, повного єднання з ландшафтним дизайном території, архітектурою будівель і стилем внутрішнього інтер'єру домоволодіння.

Світлодіодне підсвічування у всій широті своїх можливостей, як ніщо інше, прикрасить і перетворить ваш басейн, зробить його неповторним і оригінальним. Герметичні світлодіодні стрічки прості і зручні в установці і обслуговуванні, надійні, довговічні, економічні, безпечні для здоров'я і життя. При цьому басейн може служити вам для купання і плавання, а може бути декоративним елементом у вашому господарстві. Завдяки красивій підсвічуванні відкрита водойма стане для вас улюбленим місцем вечірнього проведення часу в теплу пору року.

Підсвічування басейнів передбачає до застосування захищені від попадання вологи світлодіодні стрічки, які володіють прекрасними технічними можливостями. Герметичні світлодіоди можуть бути вбудованими і накладними. Вони не перегріваються, мають приголомшливу стійкість до механічних пошкоджень і різного роду вібрацій. До всіх інших достоїнств можна додати те, що їх монтаж досить простий, а післямонтажне обслуговування настільки зрозуміло, що решта конкуруюча світова продукція до світлодіодів дуже і дуже далеко.

Світлодіодне підсвічування басейнів повністю витіснила інші джерела освітлення для них. Широкий асортимент і велика різноманітність граматичних акцентних світлодіодів, стрічок і лінійок (інакше LED-підсвітка), їх компактні розміри, можливість нескінченного перемикання кольорів дозволяють створювати різноманітні статичні і динамічні світлові ефекти, перетворювати самий звичайний басейн в фантастичну споруду.

Підсвічування басейнів надає дизайнерам необмежені можливості для втілення будь-яких фантазій і рішень. Так само, як і в загальноприйнятих архітектурних схемах освітлення, тут мають місце два стрижневих варіанту. Класична версія підсвічування басейнів пов'язана з використанням м'якої світлової заливки для того, щоб підкреслити природну красу басейну в темний час доби.

Другий варіант, який може бути сміливо названий авангардним, - це світлодіодне підсвічування, яка в темний час доби дає можливість створити абсолютно новий, чарівний образ водного спорудження, абсолютно несхожого на образ денний. Світлодіодне підсвічування перетворює басейн в своєрідну світлову театральну постановку, незвичайний атракціон, нерідко супроводжується приємним музичним акомпанементом.

Створюючи проект освітлення басейну, не можна забувати про загальний композиційному вирішенні території, на якій він знаходиться. Світлодіодне підсвічування і LED-підсвітка настільки широкі в своїх візуальних і технічних можливостях, що професійні дизайнери та декоратори можуть успішно створити світловий комплекс басейну, будівель, споруд, прилеглої території в єдиному стилі і загальному колірному рішенні.

Для підсвічування басейнів застосовується повністю герметична світлодіодна стрічка IP67.